atv

HUNTER 300 / T3

₺0
Suggested Retail Price
Colors

Technical Specs

Rear Tyre

90.90.18

Ignition

CDI

Activation

Torching by Button

Brake System

Engine Power

10 HP

Engine

4-Stroke Single Cylinder CB Internal Balancer

Front Tyre

2.75 - 18

Cylinder Volume

124 cc

Cooling

Air Cooling

Gearbox

Fuel Type

Petrol

A Closer Look

More Info

Maceraperest Deneyim

Daha önce ATV kullanma deneyiminiz olmadıysa Hunter 300 T3 sizin için en iyi seçenek. Basit kullanım, engebeli yollarda rahat ve yeni keşifler için ideal bir traktördür.

Macera severlerin vazgeçilmezi haline gelen Hunter 300 T3 kullanım pratikliği, dayanıklılığı ve kolay bakımıyla çok farklı bir modeldir. Çok hafif olan VIP Track 250, kullanım avantajı sağladığı gibi taşıma kolaylığı da sağlıyor. Güçlü ve geniş çamurluklar sizi çamur ve pislikten korurken, ön ve arka taşıyıcılar her türlü yükünüzü taşımak için Hunter 300 T3 ‘ü elverişli hale getirir.

Tasarım Harikası

Hunter 300 T3 modeli, üstün performansının yanı sıra benzersiz ve göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Her rengin ayrı bir hava kattığı modern bir tasarıma sahip olan Hunter 300 T3 ile eşsiz bir deneyim kazanacaksınız.

Gücün Diğer Adı

Hunter 300 T3 ‘ün motor gücü boyutlarının çok ötesindedir. Sağlam ve kıvrak yapısıyla Hunter 300 T3 yüksek hızlarda bile harika bir sürüş hissi verir.

Hunter 300 T3 ‘ün gövdesine takılan çelik taşıyıcılar, önde arkada yükünüzü ve ekipmanınızı taşıyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu taşıyıcılar römorka gerek duymadan günlük kullanacağınız eşya ve ekipmanlarını kolayca taşımanızı sağlar.