cub

AR50-50 KASIRGA

MODERN ve ŞIK TASARIM

Konforlu ve ideal yükseklikteki selesi, zarif kıvrımlarıile şık bir tasarıma sahiptir aynı zamanda Yüksek yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

B SINIFI Otomobil ehliyeti ile kullanılabilir.

Zorunlu Trafik Sigortasından MUAF

Motorlu Taşıt Vergisinden (MTV) MUAF

₺0
Suggested Retail Price
Colors

Technical Specs

Weight

Rear Brake

Drum

Rear Tyre

90.90.18

Ignition

CDI

Activation

Torching by Button

Engine Power

10 HP

Max. Torque

Engine

4-Stroke Single Cylinder CB Internal Balancer

Front Brake

Disc

Front Tyre

2.75 - 18

Cylinder Volume

124 cc

Cooling

Air Cooling

Gearbox

Yarı Otomatik

Fuel System

Carburettor

Fuel Type

Petrol

A Closer Look

More Info

Farkı Hissedin

AR 50-50 Kasırga tek bir cümleyle özetlenemeyecek, özel bir tasarıma sahip özel bir motosiklettir. AR-GE ekibi tarafından özenle geliştirilen AR 50-50 Kasırga, sahibinin karakterini yansıtır.

Kasırga sizi her açıdan etkileyecek şekilde tasarlandı. Sportif ve klasik gövde mat boya ile birleşince eşsiz bir görüntü ortaya çıktı. Şık tasarımı geniş ayaklık alanı ve iki kişilik koltuk yüksek konfor seviyesi sunar.

Gücüne Hayran Kalacaksınız

AR 50-50 Kasırga ilk bakıldığında küçük gibi gözükse de muazzam bir tork üretiyor. Tamamıyla üstün teknolojiyle donatılan motor ilk kalkıştan hızlanmaya kadar sürücüsü için hayal edilemeyen güç seviyeleri anlamına geliyor.

Dinamik Özel Tarz

AR 50-50 Kasırga her ayrıntısında ayrı bir tutku izlenerek tasarlanmıştır. Gösterge saati ile de tarzını yansıtırken aynı zamanda ihtiyaç duyulabilecek bilgileri anlık olarak vererek hem yola hem de motosiklete hâkimiyetinizi üst seviyeye taşımaktadır.

Other Cub models: