scooter

ESPRESSO 50

MODERN ve ŞIK TASARIM

Konforlu ve ideal yükseklikteki selesi, zarif kıvrımlarıile şık bir tasarıma sahiptir aynı zamanda Yüksek yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

B SINIFI Otomobil ehliyeti ile kullanılabilir.

Zorunlu Trafik Sigortasından MUAF

Motorlu Taşıt Vergisinden (MTV) MUAF

₺0
Suggested Retail Price
Colors

Technical Specs

Weight

Rear Brake

Drum

Rear Tyre

90.90.18

Ignition

CDI

Activation

Torching by Button

Wheelbase

Width

Engine Power

10 HP

Max. Torque

Engine

4-Stroke Single Cylinder CB Internal Balancer

Multimedia

Front Brake

Disc

Front Tyre

2.75 - 18

Cylinder Volume

124 cc

Cooling

Air Cooling

Gearbox

Otomatik Vites

Max. Weight

Length

Fuel Type

Petrol

Height

More Info

Yeni Trend

Tamamen size özel tasarlanmış ve tüm isteklerinizi yerine getirecek bir scooter arıyorsanız Espresso modeli tam size göre! Modern tasarımı, asi, sade ve şık duruşuyla her kullanıcının beğeneceği bir model olan Espresso , düşük yakıt tüketimi ve kaliteli donanımıyla hayallerinizin de ötesinde…

Sizi Düşünür

Espresso modelinin kullanıcısına sağladığı avantajlar saymakla bitmez. Bunlardan sadece biri sahip olduğu gösterge panelidir. Tam kullanıcı dostu olan bu gösterge paneli ile yollardaki hakimiyetiniz en üst seviyede olacaktır.

Kilometre Saati

Espresso bir motosikletten çok daha fazlasıdır. Çok yönlülük sunmak için tüm ekipmanlarıyla özel olarak tasarlanmıştır. Sahip olduğu analog kilometre saati ile yollarda ihtiyaç duyduğunuz bilgileri size anlık olarak göstererek sizi asla yarı yolda bırakmaz.

htiyaç duyduğunuz bilgileri size anlık olarak göstererek sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Her Zaman Yanınızda

Espresso , sahip olduğu taşıma çantası ile yanınızdan ayırmak istemediğiniz eşyalarınıza da yer açarak yollarda dostunuz olmayı başarır. Oldukça kullanışlı olan bu çanta aynı zamanda araca da farklı ve dikkat çekici bir hava katmaktadır.

Ferah Kullanım

Espresso modelinin bir avantajı da kullanıcısına sürüş konforu sağlamasıdır. Sele ve direksiyona temas ettiğiniz anda kaliteli donanımı hissederken geniş basamak alanı da rahat bir yolculuk geçirmenizi sağlar.Espresso, 49 cc motoruyla her zaman emrinizde! Hava soğutmalı, 4 zamanlı motor, çok düşük devirlerde yüksek tork üretir. Tüm devir aralıklarında yakıt tasarrufu sağlarken düşük emisyon değerleriyle son derece verimlidir.

Yakıt Cimrisi

Daha az yakıtla daha çok mesafe kat etmenizi sağlayacak, bunları yaparken de sürüşünüzü hep en üstün performansla yapmanıza imkân tanıyan enjeksiyonlu motoruyla Espresso sizi hem zamandan hem de yakıttan tasarruf ettirecek.


Other Scooter models: