KURUMSAL

Arora ailesi olarak temel prensibimiz her zaman Kalite Önceliği İlkesi olmuştur ve daima bu prensibimizin dışına çıkmamayı kendimize misyon edinmişizdir. Kaliteden taviz vermeyen firmamızda üretimiz her aşaması genç, dinamik ve profesyonel ekibimiz tarafından titizlikle kontrol edilmektedir. Ürünlerimizin kalitesine olan güvenimiz ve müşterilerimizin inancı sayesinde gelişmiş ve gelişmekte olan yüksek standartlarımız, ISO 9001-2000 Kalite Uygunluk Belgesi'yle de onaylanmıştır.

Şirketimiz, bünyesinde bulunan pazarlama temsilcilerimiz , bayilerimizi araçlarıyla devamlı olarak ziyaret ederek satış yapmaktadırlar. Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin sevkiyatını yine kendi araçlarımız ile yapmaktayız. Scooter, Motosiklet, Elektrikli Bisiklet ve Atv sektöründe en iyi olmaya tüm ekibimizle el birliği ile devam etmekteyiz. Ayrıca Scooter, Motosiklet, Elektrikli Bisiklet ve Atv'lerin metal aksamları ve şasilerinin üretimi kendi bünyemizde el değmeden robotik makinalarla üretilmektedir.

Şirketimiz kendi menfaatleri doğrultusunda 2004 yılının başından itibaren , dünyanın çeşitli ülkelerindeki fuar ve fabrikaları ziyaret ederek, kendi ürettiği ve ithal ettiği malları Türkiye pazarına sunmaya karar vermiştir. Ve yeniden yapılanmaya giderek, 2005 yılı içerisinde şirket merkezini ve depolarını Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:491 Seyhan / ADANA Adresindeki toplam 12.500 m.karelik alanda, içinde 8.500. m.kare kapalı alanı bulunan yeni adrese taşımıştır.

Aynı zamanda üretim hattımız bulunmaktadır. Aylık üretim kapasitemiz 5000 adet motosiklet, elektrikli bisiklet ve ATV olarak planlanmıştır. Üretim hattımızı kurarak sanayi bakanlığından yılda 50.000 adet motosiklet, elektrikli bisiklet ve ATV üretebilir kapasite raporu aldık. Şirketimize ilave olarak 2005 yılının başında üretim, ithalat, ihracat, ve Türkiye çapında servis hizmeti verebilmek için bünyemizce Borbis Bisiklet Day.Tük.Mal.San. ve Tic.Ltd. Şirketini kurduk.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis