scooter

CAPPUCİNO 50

MODERN ve ŞIK TASARIM

Konforlu ve ideal yükseklikteki selesi, zarif kıvrımlarıile şık bir tasarıma sahiptir aynı zamanda Yüksek yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

B SINIFI Otomobil ehliyeti ile kullanılabilir.

Zorunlu Trafik Sigortasından MUAF

Motorlu Taşıt Vergisinden (MTV) MUAF

₺0
Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı
Renkler

Teknik Özellikler

Ağırlık

107 kg

Arka Fren

Kampana

Arka Lastik

120/70-12

Ateşleme

CDI

Çalıştırma

Düğmeden Ateşleme

Dingil Mesafesi

1360mm

Genişlik

670mm

Motor Gücü

3,50 HP @ 5000 rpm

Motor

Tek Silindir 4 Zamanlı

Multimedya

USB

Ön Fren

Disk

Ön Lastik

120/70-12

Silindir Hacmi

50 cc

Soğutma

Hava Soğutma

Şanzıman

Otomatik Vites

Maks. Ağırlık

257 kg

Uzunluk

1895mm

Yakıt Tipi

Benzin

Yükseklik

1360mm

Daha Yakından Bakın

Detaylar

Yeni Trend

Tamamen size özel tasarlanmış ve tüm isteklerinizi yerine getirecek bir scooter arıyorsanız Cappucino 50 modeli tam size göre! Modern tasarımı, asi, sade ve şık duruşuyla her kullanıcının beğeneceği bir model olan Cappucino 50, düşük yakıt tüketimi ve kaliteli donanımıyla hayallerinizin de ötesinde...

Sizi Düşünür

Cappucino modelinin kullanıcısına sağladığı avantajlar saymakla bitmez. Bunlardan sadece biri sahip olduğu gösterge panelidir. Tam kullanıcı dostu olan bu gösterge paneli ile yollardaki hakimiyetiniz en üst seviyede olacaktır.

Kilometre Saati

Cappucino 50 bir motosikletten çok daha fazlasıdır. Çok yönlülük sunmak için tüm ekipmanlarıyla özel olarak tasarlanmıştır. Sahip olduğu analog kilometre saati ile yollarda ihtiyaç duyduğunuz bilgileri size anlık olarak göstererek sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Her Zaman Yanınızda

Cappucino 50, sahip olduğu taşıma çantası ile yanınızdan ayırmak istemediğiniz eşyalarınıza da yer açarak yollarda dostunuz olmayı başarır. Oldukça kullanışlı olan bu çanta aynı zamanda araca da farklı ve dikkat çekici bir hava katmaktadır.

Ferah Kullanım

Cappucino modelinin bir avantajı da kullanıcısına sürüş konforu sağlamasıdır. Sele ve direksiyona temas ettiğiniz anda kaliteli donanımı hissederken geniş basamak alanı da rahat bir yolculuk geçirmenizi sağlar.

Yakıt Cimrisi

Daha az yakıtla daha çok mesafe kat etmenizi sağlayacak, bunları yaparken de sürüşünüzü hep en üstün performansla yapmanıza imkân tanıyan enjeksiyonlu motoruyla Cappucino 125 sizi hem zamandan hem de yakıttan tasarruf ettirecek.

Diğer Scooter modelleri: